اخبار - آرشیو

جدول زمانبندی مقطع کارشناسی پیوسته سال ۹۸

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی سال ۹۸ ، به اطلاع می رساند جهت ثبت نام اولیه و آپلود نمودن مدارک به وب سایت واحد تهران غرب به نشانی زیر مراجعه و از قسمت « ثبت نام دانشجویان جدیدالورود» نسبت به ثبت نام اولیه اقدام و سپس طبق جدول زمانبندی ذیل ، به دانشکده مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب
قابل توجه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال ۹۸

قابل توجه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال ۹۸

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال ۹۸ و با اعلام خرسندی از این که این واحد دانشگاهی را جهت ادامه تحصیل انتخاب نموده اید به اطلاع می رساند جهت ثبت نام اولیه و آپلود نمودن مدارک به وب سایت واحد تهران غرب به نشانی زیر مراجعه و از قسمت « ثبت نام دانشجویان جدیدالورود» نسبت به ثبت نام اولیه اقدام و سپس طبق جدول زمانبندی ، به دانشکده مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب
قابل توجه پذیرفته شدگان مقطع دکتری تخصصی سال ۹۸

قابل توجه پذیرفته شدگان مقطع دکتری تخصصی سال ۹۸

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان مقطع دکتری تخصصی سال ۹۸ و با اعلام خرسندی از این که این واحد دانشگاهی را جهت ادامه تحصیل انتخاب نموده اید به اطلاع می رساند جهت ثبت نام اولیه و آپلود نمودن مدارک به وب سایت واحد تهران غرب به نشانی زیر مراجعه و از قسمت « ثبت نام دانشجویان جدیدالورود» نسبت به ثبت نام اولیه اقدام و سپس به اداره آموزش دانشکده مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب
بزرگداشت روز کارمند در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب

بزرگداشت روز کارمند در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب

به گزارش روابط عمومی واحد، به مناسبت روز کارمند جلسه ای با حضور دکتر بابائی رئیس دانشکده فنی و مهندسی واحد تهران غرب، دکتر مقیمی معاون دانشکده، مدیران، کارکنان، در اتاق شورای دانشکده برگزار گردید. در این نشست دکتر بابائی با تبریک روز کارمند به کارمندان پرتلاش این دانشکده اظهار کرد: کارمندان همواره عضو اصلی هر نهاد و ارگانی بوده اند و دانشگاه آزاد اسلامی نیز پیشرفت خود را مدیون این عزیزان است. وی با بیان اینکه روز کارمند، تجلیل از انسانهای شایسته‌ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای خداوند متعال است، گفت: کارمندان بعنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت، شایسته قدردانی هستند. در پایان این نشست کارمندان نظرات پیشنهادی و دیدگاه‌های خود را در راستای خدمت رسانی بهتر به دانشجویان بیان نمودند.

ادامه مطلب